Odstoupení od smlouvy

      Podle občanského zákoníku č.367/2000 má kupující právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží v původním obalu doručit zpět v uvedené lhůtě. Po obdržení vráceného zboží, prodávající ve lhůtě 14-ti dnů zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku na bankovní účet kupujícího. Vrácená částka se bude rovnat ceně zboží po odečtení dopravy. Zboží se nevrací na dobírku. Takto zasílané zboží se nepřijímá a vrací se zpět odesílateli.

     Kupující může odstoupit od smlouvy do 30-ti dnů od převzetí zboží nebo poslední části dodávky, a to bez ohledu na způsob převzetí zboží či provedení platby. Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží.

    Kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit i kdykoliv před dodáním zboží.

   Odstoupení od smlouvy kupující prodávajícímu zašle nebo předá ve 30-ti denní lhůtě. Kupující nemusí uvádět důvod, pro který od smlouvy odstupuje. Pro usnadnění komunikace je vhodné v odstoupení uvést datum nákupu či číslo smlouvy/prodejního dokladu, bankovní spojení a zvolený způsob vrácení zboží (viz. přiložený protokol).

   Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání k zákazníkovi do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, na bankovní účet kupujícího. Nabízí-li prodejce v rámci určitého způsobu dodání zboží několik možností, je povinen kupujícímu nahradit nejlevnější z nich. Nejpozději ve stejné lhůtě je kupující povinen prodávajícímu zaslat nebo předat zakoupené zboží. Zboží by mělo být vráceno prodávajícímu (ne na dobírku) kompletní, nejlépe v původním obalu, nesmí jevit známky opotřebení či poškození. Náklady na vrácení zboží nese kupující.

   Vrací-li kupující zboží osobně v provozovně prodávajícího, vrátí prodávající výše uvedené platby do 7 dnů od odstoupení od smlouvy kupujícímu.

   Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vracenou částku.

Odstoupí-li kupující od smlouvy, vrátí mu prodávající bezodkladně, nejpozději však do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání, které od něho přijal, bezhotovostně na bankovní účet určený kupujícím.

  Výjimky: Právo na odstoupení od smlouvy nelze uplatnit u smluv na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

 

Vrácené zboží prosím zasílejte spolu s vyplněným formulářem, který najdete v odkaze níže na adresu provozovny do 30-ti dnů od jeho převzetí.
Toto zboží musí být vráceno nepoškozené v originálním balení (pokud je baleno) s veškerým dodaným příslušenstvím, nepoužití a čisté!


Adresa pro dodání:  
BS Work spol. s r.o.
                                Mošnov 415
                                742 51 Mošnov

e-mail: obchod@bswork.cz

Formulář pro Odstoupení od smlouvy ke stažení: Formulář pro odstoupení od smlouvy

Nabízíme Vám možnost zaslání zboží zpět "ZDARMA" prostřednictvím služby Zásilkovny.

 

Jak poslat zboží zpět přes Zásilkovnu. 

  • zboží zabalte a do zásilky přidejte Formulář pro odstoupení od smlouvy
       V případě, že jej nemůžete vytisknout, zašlete nám jej vyplněný na e-mail a na zásilky prosím jen napište viditelně číslo objednávky nebo číslo daňového dokladu, abychom mohli zásilku identifikovat.
  • zásilku podejte na kteroukoliv pobočku Zásilkovny. Odkaz na pobočky Zásilkovny naleznete zde nebo na stánkách www.zasilkovna.cz
  • obsluze Zásilkovny nahlaste kód: 90434162 a jméno
  • obsluha Zásilkovny nalepí na zásilku štítek a zboží je odesláno k nám. Doručení zboží k nám trvá cca 3 pracovní dny.
  • jakmile zásilku obdržíme, budeme Vás informovat e-mailem. 

 

V případě dotazů nás kontaktujte na e-mail: obchod@bswork.cz nebo tel: 776 008 180.
Také můžete využít on-line chatu, pokud je právě aktivní.