Péče o rukavice HexArmor

Nevhodná péče o rukavice může zkrátit životnost.
Může také vést k dermatitidě, sníženému citu při úchopu, ztrátě ochranných vlastností a zápachu.

Správné skladování:

  • rukavice by měly být skladovány ideálně v čistotě, v suchých podmínkách, z dosahu přímého slunečního záření a extrémních teplot.

Rutinní kontrola rukavic:

  • životnost rukavic závisí na využití, prostředí a počtu použití. Díky tomu je vhodné každý den ideálně před prací, provést rutinní kontrolu rukavic. Všímejte si oblastí, které se mohou začít opotřebovávat - například uvolněné Velcro®, opotřebená jmenovka a také přetrvávající vlhkost či silný zápach. Tyto a jiné problémy sledujte a díky tomu budete o krok napřed před zraněním na pracovišti, což je základním cílem ochrany rukou.

Péče a obsah:

  • cedulka C&C, na které najdete instrukce k čištění a obsah vlákna, je umístěna na vnitřní straně manžety rukavic HexArmor
  • rukavice, které jsou značeny "Jemné praní" mohou být prány v pračce. Číslo uvnitř symbolu označuje teplotu, při níž je možné rukavice prát (např. jemné praní při 30°C). Jemné praní může být provedeno změnou cyklu pračky při použití odlišného přednastaveného programu (pozvolné/jemné). Ujistěte se, že pračku nepřetěžujete
  • v případě ručního praní je důležité použít mýdlo a/nebo čistící prostředek, jenž Vám nepodráždí kůži. Rukavice umyjte v umyvadle nebo venku a pořádně propláchněte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení