Rukavice HexArmor Chrome Series® 4080

Rukavice HexArmor Chrome Series® 4080

Cena: od 1 476,20 Kč
Cena bez DPH: od 1 220 Kč
Značka: HexArmor
  • materiál z kozí kůže poskytuje pohodlí
  • značkový materiál SuperFabric® s ochranou proti prořezu ANSI/ISEA A8
  • Hi-Vis systém ochrany proti nárazu na hřbetu a prstech rukavice ANSI/ISEA 138 Level 1
  • EN 407 level 2
  • zesílené švy
  • Velcro® manžeta na suchý zip pro pohodlné a přesné uchycení
  • vysoká obratnost
  • skvělý úchop v suchém a lehce zaolejovaném prostředí


EN 388 (4X13FP)
ANSI/ISEA CUT A8
ANSI/ISEA 138 Level 1
GRAM SCORE 5248
EN 407 Level 2Technologie SuperFabric®

- HexArmor vytváří produkty s vynikající odolností proti oděru.
SuperFabric® je navržen tak, aby kromě odolnosti proříznutí a propíchnutí vykazoval také fantastickou odolnost vůči odírání. Pro zvýšení ochrany v oblasti dlaní nabízíme různé druhy materiálů s nejvyšší kvalitou konstrukce.
Inovativní design chrání proti oděru a nadměrnému opotřebení nejvíce rizikové oblasti, jako jsou špičky prstů a oblast mezi palcem a ukazováčkem. Díky tomu udržuje uživatele v bezpečí, zatímco prodlužuje životnost rukavice.

Povrchový řez:

- produkty HexArmor® se značkovým materiálem SuperFabric® mají tajnou zbraň proti rizikům proříznutí, kterou se žádné jiné rukavice nemohou chlubit. Značkový materiál SuperFabric® pomáhá předcházet vzniku tržných a řezných ran. Vylepšený výkon je zajištěn díky nastavení drobných ochranných destiček.

Odolnost proti propíchnutí:

- rukavicím s vynikající ochranou proti proříznutí často chybí adekvátní ochrana proti propíchnutí, což je na prvním místě důvodem proříznutí. Ve skutečnosti téměř všechny řezné rány začínají propíchnutím. Ostré předměty, jako jsou dřevěné třísky a kovové dráty, propíchnou rukavici a následně tahem roztrhnou materiál a kůži.
Běžné materiály odolné proti proříznutí, jako je Dyneema® nebo Kevlar®, poskytují určitou ochranu proti ostrým předmětům, ale i tak mohou být jednoduše propíchnuté kvůli vlastnostem pletených materiálů.
Technologie odolnosti proti propíchnutí HexArmor® se spoléhá na patentované ochranné destičky SuperFabric®, které zastavují rizika a tím pomáhají předejít zraněním. Všechny rukavice HexArmor® odolné proti propíchnutí se testují v laboratořích a ve skutečných pracovních podmínkách.

Tisknout