×
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
Z důvodu nařízení Vlády ČR platného od 22.10. dochází k omezení prodeje prodejny. Další informace naleznete na naší úvodní stránce.

Polakování zorníků

uvex  supravision sapphire
- polakované zorníky jsou po obou stranných extrémně odolné proti poškrábání a nabízejí vynikající odolnost vůči chemikáliím.
Systém polakování, který byl rozšířen o použití nanotechnologie, nabízí znatelné snížené ulpívání částic a snazší čištění.
Vodnatá a olejnatá znečištění lze bez námahy odstranit.


uvex supravision excellence
- polakované zorníky mají na vnitřní straně úpravu antifog, zatímco zvenčí nabízejí extrémní odolnost proti poškrábání a chemikáliím.
Nezamlžovací vlastnosti jsou zachovány i po opakovaném čištění.
Díky nanotechnologiím zabraňujícím ulpívání lze zorníky snadno čistit a jsou méně náchylné k znečištění.


uvex supravision plus
- polakované zorníky disponují na obou stranách pokročilou funkcí antifog, jsou odolné vůči poškrábání a antistatické.
Nezamlžovací vlastnosti jsou stálé i po opakovaném čištění.
Toto polakování zorníků je vhodné pro oblasti s vysokou vlhkostí


uvex supravision extreme
- polakované zorníky jsou zvenčí odolné proti poškrábání a zevnitř disponují stálou úpravou antifog. Zorníky se nikdy nezamlží,
protože polakování nikdy nedosáhne bodu nasycení. Vhodné pro pracoviště s dlouhodobým vystavením kondenzaci a vysokým stupněm znečištění.


uvex supravision variomatic
- polakované zorníky fungují jako samozbarvovací filtry, které se při vystavení UV záření automaticky ztmaví (za cca 10 sekund) a znovu se zesvětlí,
když se působení UV záření sníží (po cca 30 sekundách). Nyní dostupné s odzkoušenou a osvědčenou technologií uvex supravision excellence
(trvalá úprava antifog uvnitř a extrémní odolnost proti poškrábání zvenčí). Vhodné zejména pro pracoviště s častým přechodem mezi vnitřním
a venkovním, světlým a tmavým prostředím.


uvex supravision clean
- polakované zorníky lze dezinfikovat autoklávem a jsou odolné vůči chemikáliím. Úprava antifog na vnitřní straně, zvenčí extrémní odolnost proti poškrábání.
Vlastnosti úpravy antifog jsou zachovány neméně po 10 cyklů autoklávu. Polakování zajišťuje skvělé vidění s kompletní ochranou proti zamlžení.


uvex infradur
- polakované zorníky jsou oboustranně odolné proti poškrábání a minimalizují poškození od jisker při sváření.


uvex infradur plus
- polakované zorníky mají na vnitřní straně úpravu antifog a zvenčí jsou extrémně odolné proti poškrábání a minimalizují poškození od jisker při sváření.